catering dietetyczny, dieta pudelkowa

Catering dietetyczny

Nauczymy Cię samemu przygotowywać smaczne posiłki, które spakujesz w pudełka i zabierzesz wszędzie ze sobą. Odwiedź nasz gabinet dietetyczny, a my ułożymy dla Ciebie prostą i szybką w przyrządzeniu dietę. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi, szczegółowej analizie i badaniu składu ciała, Twój jadłospis będzie indywidualnie do Ciebie dopasowany (biorąc pod uwagę m.in Twoją pracę czy stan zdrowia). Weź zdrowie w swoje ręce. Całe życie ktoś za Ciebie jedzenia nie będzie szykował, przynajmniej jest to bardzo mało prawdopodobne.
Szybko, smacznie i zdrowo, też możesz tak gotować. Stwórz „własny catering dietetyczny”

Catering dietetyczny Bydgoszcz

Na początek krótki wstęp. Co to jest catering? To to forma świadczenia usług poza lokalem gastronomicznym, w miejscu wskazanym przez klienta/zleceniodawce. Polega na przygotowaniu miejsca świadczenia usługi, posiłków, a także często obsłudze. Catering w ostatnich latach niesamowicie się rozwinął. Powstało wiele firm przez co wybór tej najlepszej jest coraz trudniejszy.

katering, lunch box
catering

Czym moim zdaniem powinna charakteryzować się profesjonalna firma cateringowa?

  • odpowiednio skomponowanym menu, które jest elastyczne, które wykorzystuje produkty sezonowe, bazuje na zdrowych i mało przetworzonych produktach,
  • kompetentnym personelem. Nie chciałbym, aby moje posiłki sporządzał mechanik samochodowy (zaznaczam – nie mam nic do mechaników), tylko osoba związana zawodowo z żywieniem człowieka,
  • profesjonalnym sprzętem do transportu (pojemniki termoizolacyjne, termosy do potraw i napojów, wózki do transportu, dystrybutory grzewcze oraz oczywiście samochodem dostawczym spełniającym wszystkie wymagania sanitarne obowiązujące podczas przewożenia żywności).
  • doświadczeniem i sprawną obsługą.

Dietetyk w Bydgoszczy. Smaczna, zdrowa dieta i skuteczne odchudzanie.