moje odchudzanie, redukcja masy ciala

Moje odchudzanie

Odchudzanie Bydgoszcz – na stronie znajdziesz informacje na temat mojej filozofii pracy, w walce z nadmiernymi kilogramami. W odchudzaniu nie chodzi o ciągłe obcinanie kalorii, głodowanie i złe samopoczucie. Dzięki odpowiednim połączeniom produktów spożywczych, pokryciu norm zapotrzebowania na wszystkie niezbędne składniki odżywcze oraz właściwym proporcją pomiędzy białkiem, tłuszczem i węglowodanami można jeść dużo i cały czas chudnąć.

Moje zasady odchudzania i filozofia pracy

moje zasady odchudzania i filozofia pracy
moje zasady odchudzania
  • Nie układam diet niskokalorycznych, na których czujesz się cały dzień głodny (oczywiście zdarzają się wyjątki, np. kiedy dana osoba wychodzi z „diety głodowej” co jest wynikiem odchudzania na własną rękę lub przed operacjami zgodnie z zaleceniami i pod kontrolą prowadzącego lekarza).
  • Redukcję masy ciała zaczynam od wyższej kaloryczności, następnie po 5 – 7 dniach, w zależności od uzyskanych rezultatów dokonuję ewentualnych modyfikacji planu żywieniowego. Następnie sytuacja powtarza się w kolejnych tygodniach. Moi pacjenci zazwyczaj mają ambitne cele: utrata kilkudziesięciu kilogramów. Pozbycie się takiego bagażu wymaga czasu, jeżeli chcesz tego dokonać w parę tygodni, chudnąc 10 kilogramów na miesiąc, to proszę nie zawracaj mi głowy, nie dzwoń, ani nie umawiaj wizyty. Błędy popełniane przez lata, niestety nie naprawimy w tydzień, bądź dwa.
  • Skuteczność mojego odchudzania opieram o stały kontakt z pacjentami i szybkie reagowanie. Każda osoba jest inna, pewne rzeczy wychodzą w trakcie realizacji diety. Najważniejsza jest ciągła obserwacja organizmu, nasza reakcja na zachodzące zmiany i tak w kółko. Bez dobrej współpracy z pacjentem, która trwa długie miesiące, skuteczne odchudzanie byłoby nieosiągalne.
  • Moje jadłospisy składają się zazwyczaj z 5 posiłków dziennie (*zazwyczaj nie znaczy, że zawsze).
  • W skład diety wchodzą produkty łatwo dostępne i tanie. Nie wymagam od Ciebie, żebyś kupował artykuły spożywcze przez internet, jeździł kilkadziesiąt kilometrów za jednym produktem. Żywność dobieram za Twoją sugestią.
  • W planach żywieniowych nie uwzględniam suplementacji (*tylko w niektórych jednostkach chorobowych) poza witaminą D i niekiedy kilkoma innymi składnikami. Nie prowadzę sprzedaży żadnych odżywek, zamienników posiłków, witamin i składników mineralnych. Staram się, aby żywność pokrywała Twoje normy na składniki odżywcze.
  • Więcej zasad już wkrótce.

Odchudzanie Bydgoszcz – redukcja masy ciała w centrum miasta

odchudzanie w bydgoszczy i fordonie
odchudzanie w Bydgoszczy

Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji, na ulicy Ks. Piotra Skargi 3. Więcej informacji w zakładce „kontakt„. Serdecznie zapraszamy.

Dietetyk w Bydgoszczy. Smaczna, zdrowa dieta i skuteczne odchudzanie.