o mnie i o mojej pracy

O mnie

Tomasz Skorczewski – absolwent Dietetyki i Planowania Żywienia, mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka, nauczyciel gastronomicznych przedmiotów zawodowych, kucharz, pasjonat odchudzania.

Autor pracy dyplomowej pod tytułem: „Zachowania żywieniowe oraz opinie na temat żywności i żywienia w aspekcie zagrożenia otyłością.”

Koncentruję się na zagadnieniach związanych z odchudzaniem i zdrowym odżywianiem. Dzięki ukierunkowaniu swojej pracy na walkę z nadwagą i otyłością, skutecznie pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów. Odchudzaniem interesuje się od ponad 10 lat, odkąd z powodzeniem będąc uczniem szkoły średniej, dwukrotnie zdobył tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu.

Przeciwnik diet niskokalorycznych, jednoskładnikowych. Układane diety opiera o produkty łatwo dostępne i nie drogie. Wykorzystuję wiedze zdobytą w pracy zawodowej „na kuchni” do opracowywania potraw nieskomplikowanych, szybkich w przygotowaniu, a co najważniejsze smacznych. Wszystkie potrawy są przez niego wcześniej wypróbowane i na bieżąco modyfikowane do Twoich preferencji żywieniowych i stanu zdrowia. Krótko mówiąc sztuka kulinarna nie jest mu obca.

Jeżeli kiedykolwiek zadawałeś sobie pytania:

  • Jak schudnąć bez efektu jojo?
  • Dlaczego pomimo, że mało jem i dużo ćwiczę nie chudnę?
  • Która dieta jest najskuteczniejsza?
  • Czy muszę się głodzić, aby schudnąć?
  • Czy można odchudzać się bez aktywności fizycznej i wyczerpujących ćwiczeń?

To znaczy, że trafiłeś na dobrą stronę. Z chęcią odpowie Tobie na powyższe pytania oraz na inne, na które szukasz odpowiedzi. Podzieli się z Tobą wiedzą, którą każdego dnia zgłębia i która każdego dnia na nowo go fascynuje.

Tomasz Skorczewski – ZnanyLekarz.pl

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia Tomasz Skorczewski.

Dietetyk w Bydgoszczy. Smaczna, zdrowa dieta i skuteczne odchudzanie.